A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Altin Shira - Kam Nje Djal Ne Gjermani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/01/2014

2014-01-21T11:24:36

Këngë e albumit:

"Nje Zile Telefoni"
x2 :
Kam nje djal ne gjermani
Mezi pres qe ta shikoj

x2:
Malli zemren ma pervelon
Ditet ikin dhe muajt shkojn

x2:
Oj nan, ty te kom pran
Nje fotografi e kam

x2:
E me merr malli qe se shoh
Syt e mij mushen me lot

Nje dit vere un do te vij
Si te gjith keto shoket e mij

Malli shpirtin po ma tret
Mallku qoft ky gurbet

x2:
Malli zemren ma pervelon
Ditet ikin e muajt shkojn

x2:
Oj nan ty te kom pran
Nje fotografi e kam

x2:
E me merr malli qe se shoh
Syt e mij mushen me lot

x2 :
Oj nan ty te kom pran
Nje fotografi e kam

x2:
E me merr malli qe se shoh
Syt e mij mushen me lot


Ky tekst u dërgua nga Valerio P.
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019