A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Altin Shira - Dimer Ne Zemren Time (Jo Nuk Mundem Jo)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/05/2014

2014-05-27T08:50:47

Ka zbritur dimri në zemrën time
Dhe nuk gjëj dot një rreze qe ta shkrijë
Trishtuar mbeta me sy të lagur
Lagur nga lotët e shiut që le ti (x2)

Oooooooooooohhh

ref.
Jo jo jo nuk mundem jo
Dimrin zemrës tja largoj
Nuk gjëj forcë të kthej pran vetes tyyy
Pse kaq larg diellin ma mban
Akull shpirtin mbrënda kam
Zjarri i saj me mungon tanii

N´vetmi jam ulur në zemër brenda
Në gojen time dhe fjalët sot kan ngri
Tinguj trishtimi në mur perplasen
Në dhomën time asgjë sjeton pa ty (x2)

Ooooooooooohhh

ref.
Jo jo jo nuk mundem jo
Dimrin zemrës tja largoj
Nuk gjëj forcë të kthej pran vetes tyyy
Pse kaq larg diellin ma mban
Akull shpirtin mbrenda kam
Zjarri i yt sa me mungon taniiiii (x3)


Ky tekst u dërgua nga Limi-d
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019