A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Altin Sulku - Më Fal

Altin Sulku - Natë Vjeshte (2002)

Altin Sulku - Popullore Shqiptare (2003)

Altin Sulku - Fjale Vec Fjale (2004)

Altin Sulku - Rete E Zeza (2008)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019