Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altuna Hyseni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Majac/Podujevë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Altuna Hyseni është një shkrimtare e vogël. Është marrur me poezi qe nga mosha 9 vjeçe. Në klasen e tretë ka hapur një grupin letrar "Poetet e Vegjël" ne klasën 3/2 në shkollën "Mihal Grameno" Fushë Kosovë dhe vazhdon ta mbaj hapur. Gjithashtu së shpejti do te botoj nje liber se bashku me grupin letrar të saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Rea Rrahmani

Melinda Osdautaj

Dorela Elshani

Sara Keqa

Dea Halimi

Ajla Aliu

Lebibe Feka

Elza Mehmeti

Bleona Salihu

Elsa Aliu

Tags: Altuna Hyseni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet