Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altuna Hyseni
  • Vendlindja:
  • Majac/Podujevë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Janar 2008
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33

Altuna Hyseni është poete e vogël. Është marrur me poezi qe nga mosha 9 vjeçe. Në klasen e tretë ka hapur një grupin letrar "Poetet e Vegjël" ne klasën 3/2 në shkollën "Mihal Grameno" Fushë Kosovë dhe vazhdon ta mbaj hapur. Gjithashtu së shpejti do te botoj nje liber se bashku me grupin letrar të saj.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Komente

2Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet