A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Hun 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Amantia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qoftë si këngëtare apo aktore, si një krijuese e stilit të veçantë personal, nga natyra e lumtur apo vetëm një studente e vendosur, Amantia gjithmonë e skenon veten përsëri dhe përsëri në të gjithë diversitetin e saj. Kush është kjo artiste e re? Duket aq e gjallë, rinore dhe e pëlqyer në mënyrën e saj por gjithsesi konfirmon se është e përgjegjshme, e përulur dhe modeste në natyrën e saj. Amantia është një këngëtare Gjermane me origjinë kosov...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Rexhepi

Luar

Arlinda Gaxherri

Gentiana Podrimaj

Sara Kalaveshi

Besa Krasniqi

Fortesa Hoti

Erga Halilaj

Laura Toska

Entela Zhula


Tags: Amantia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019