Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amar Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Amar Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 2 Prill 2014, Amar Ismaili publikon videoklipin "Jetim". Më datë 31 Gusht 2016, Egzon Abazi, Fari Mani & Amar Ismaili publikojnë videoklipin "Të Dua Për Allah"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Orhan Regjepi

Murtez Xhaferi

Naim Qukiqi

Gazmend Hyda

Ismet Shabani

Riad Sulimani

Nexhip Xhaferi

Shpend Limani

Avdush Krosa

Egzon Abazi

Tags: Amar Ismaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet