Më mbaj mend (për 1 muaj)

Amarda - Dashuri Cigane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

erdha nga ty
isugutlla ci meguleste
oj acelin
ameguleste oj acelin

per ty o djal ne ender qaj
brenda zemres dhe une te mbaj
brenda zemeres dhe une te mbaj

a lelele lele le le le lej zemra ime ti do jesh
a lelele lele le le le lej xhan te kam e shpirt me ke

prap ne krah
ti re pal leh
a desunaste enekti kaa
a desunaste enekti kaa

zemra me dhemb kur me flet ti
ti dhurava lotet e mi
ti dhurova lotet e mi

a lelele lele le le le lej zemra ime ti do jesh
a lelele lele le le le lej xhan te kam e shpirt me ke

ke su neste me lla tika aaaa
aman

buzet me dridhen por po ta them
ne endren tende perjet do jem
do jemi bashke un edhe ti
nje shpirt i vetem ne perjetsi

a lelele lele le le le lej zemra ime ti do jesh
a lelele lele le le le lej xhan te kam e shpirt me ke


Ky tekst u dërgua nga leonard

Amarda - Dashuri Cigane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Cigane".
3. Video është e këngës "Dashuri Cigane", por nuk këndohet nga Amarda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Amarda Arkaxhiu:


Komente 0