Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ambra Troplini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ambra Troplini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Ambra Troplini merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Le Të Shkojmë Të Kërcejmë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Melissa Magnanelli

Belina Blakaj

Emara Berisha

Elona Sopjani

Alina Shehu

Alisia Xhameta

Lorika Cakaj

Rina Shyti

Estela Nikoliqi

Xhenis Dhima

Tags: Ambra Troplini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet