Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ami V është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 21 Qershor 2019, Ami V publikon videoklipin "Dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Jola

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Dea Strica

Jona

Ervisa


Tags: Ami V, Amarda