Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ami V - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  2

E din ti
Kjo zemer ty tpriti
Prej dites
Kur foli shpirti
Ty te zgjodha
E di un s’gabova
Pash syte e tu dhe boten e harrova 2x

Zemer tkom my babe 2x
Dashni kam per ty
Zemer mke my babe 2x
Bashk ne te dy

Me mungon edhe kur jam me ty
Kur jam pa ty, un cmendem
Lumturohem sa here jam me ty
Lutem per ty o zemer
Ami V
Publikimi: 21/06/2019


Ami V - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Ami V.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0