Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Amir Rexhepi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Amir Rexhepi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 22 Janar 2016, Amir Rexhepi publikon videoklipin "Pse Me Harrove"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arsen Mani

Novi

Egzon Bajra

Kujta

Lindi Baksi

Omar

Hakif Krasniqi

Flakron Voca

Naim Smakolli (Nimi)

Ylberi


Tags: Amir Rexhepi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet