Amri Hasanlliu
Amri Hasanlliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Amri Hasanlliu është një këngëtar. Amri ka marre pjese ne festivale te ndryshme per femije dhe studion per piano. Në Maj 2012, knkuron per here te pare ne Top Fest 9 me kengen “Me pelqen se je ndryshe”, nje kenge e cila tregon se edhe dashuria ka stine. Në Maj 2013, Amri Hasanlliu merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Shpirt I Lire". Më datë 18 Nëntor 2014, Kastro Zizo & Amri Hasanlliu publikojnë videoklipin "Naten Kur Flija". Në Tetor 2017, Amri Hasanlliu merr pjesë në...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0