Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Amrush Thaqi

Tags: Amrush Thaqi

Amrush Thaqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


  • Amrush Thaqi ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017