Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Ana Kabashi - Loving You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loving You".
3. Video është e këngës "Loving You", por nuk këndohet nga Ana Kabashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Ana Kabashi - Loving You Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/04/2019

2019-04-18T12:20:49+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loving You" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

David - Loving You

Ske më fjalë për mua,
Për mua, se të dua,
Tani je bërë e huaj,
Me mua, pse më thuaj.

Si mund t'a pranoj,
Nga ne kush gaboi,
Më thuaj të lutem në sy.
Qëndro edhe pak,
Mos e hidh atë hap,
Përjetë do të pres vetëm ty.

(Ref:)
Se, se, se,
Loving you (loving you)
Loving you (loving you)
Ti s'më ke dashur vërtetë.
Se, se,
Loving you (loving you)
Loving you (loving you)
Unë do ta vuaj përjetë. (x2)

Mirupafshim zemër,
E di, e fundit herë,
Bluzen tënde blu,
Lëre çdo natë t'i marr erë.

Si mund t'a pranoj,
Nga ne kush gaboji,
Më thuaj të lutem në sy.
Qëndro edhe pak,
Mos e hidh atë hap,
Përjetë do të pres vetëm ty.

(Ref:)
Se, se, se,
Loving you (loving you) (x6)
Ti s'më ke dashur vërtetë.
Loving you (loving you),
Loving you (loving you),
Unë do ta vuaj përjetë.

Loving you,
S'më ke dashur vërtetë,
Se, se,
Loving you,
Do ta vuaj përjetë!

Blero - Loving You

[Niki:]
E di qe s'beson
E di qe nguron
Nje zemer te thyer
Askujt s'i beson
Nuk jam un si ai
Qe ty te tradhtoj
Nuk jam un si ai
Qe ty te lendoj

[Ref. 2x: Blero]
Loving you
It'so like do
Baybe
Loving you
It'so like do

[Niki:]
Shume mire te njoh
E ndjej qe me do
Mos thuaj jo
Ne ty un besoj
Nga mendja s'te heq
Me ty un frymoj
N'shikim te pare
Me vete m'ke marre

[Ref. 2x: Blero]
Loving you
It'so like do
Baybe
Loving you
It'so like do

Linda - Loving You

everybody say ahaaa....
everybody say ahaaa....
everybody say ahaaa...

se duroj veten
kur nuk je me mua
se pranoj qellin
pa yllin qe dua
tani jam rob dashurie
para teje si gjethe vjeshte bie
hei hei...te dua
hei hei...kuptoje
hei hei...nuk luaj
hei hei...degjoje

ref...4x
loving you
only you
ben çfar do ti me mu
se ty te du

kur vjen nata
nuk ka gjum per mua
diten nisa ne gjurmet e tua
tani jam rob dashurie
para teje si gjethe vjeshte bie
hei hei...te dua
hei hei...kuptoje
hei hei...nuk luaj
hei hei...degjoje

ref...4x
loving you
only you
ben çfar do ti me mu
se ty te du

loving you only you.....
loving you only you.....
loving you only you.....
loving you only you.....

degjoje

ref...4x
loving you
only you
ben çfar do ti me mu
se ty te du

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ana Kabashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë