A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ana Kabashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Ana Kabashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndonëse talentin e saj artistik e solli përmes spektaklit “The Voice of Albania”, Ana Kabashi angazhimin e saj në këtë drejtim nuk e nisi me këtë spektakël. Lidhja e saj me këngën është shumë më e hershme, ani pse sipas këngëtares ‘The Voice...’ ishte një shtytje e madhe drejt karrierës artistike të saj. Ajo po punon fort rreth muzikës ne mbrëmjeve të shumta ‘live’ nëpër qytete të ndryshme në Kosovë. Por nuk do të jenë vetëm mbrëmjet ‘live’ ato q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Motra e

Arta Kabashit

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bruna

Ilira Gashi

Anisa Dervina

Kristela Gjoka

Juna Manaj

Viola Taçi

Donjeta Krasniqi

Bora Fera

Ana Bakaj

Lori Delhysa


Tags: Ana Kabashi, Anna Kabashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018