A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Arta Kabashi

Choose star rating

Rating:  2.9 / Votes cast:  20
BIOGRAFIA: Arta Kabashi is a popular singer of Pop music. Më datë 18 Korrik 2016, Arta Kabashi publikon videoklipin "Sins". Me këtë këngë, Arta Kabashi merr pjesë në Zhurma Show 2016 në vitin 2016. Më datë 7 Nëntor 2016, Arta Kabashi publikon videoklipin "Let's Play". Më datë 17 Shtator 2017, Arta Kabashi publikon videoklipin "Pancakes In Paris". Më datë 14 Shkurt 2018, Arta Kabashi publikon videoklipin "Përjetësi". Më datë 27 Shtator 2018, Arta Kabashi publikon videoklipin "Hadid". Teksti u...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ana Kabashi

(Her sister)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Juna Manaj

Jona Koleci

Silvana Rusi

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Viki

Kristine Elezaj

Albina Xhons

Kosovare Xhoni

Ilira Gashi


Tags: Arta Kabashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019