TEKSTESHQIP

Ana Kabashi
Ishe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ishe" kënduar nga Ana Kabashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të tekstit janë Ana Kabashi & Marcolino, ndërsa producent i këngës është Marcolino.