Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ana Kodra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 14 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ana Kodra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo studion në lice për piano. Është angazhuar në shumë festivale për fëmijë, ku ka marrë edhe shum çmime. Këngëtaret e preferuara të Anës janë Vaçe Zela dhe Edit Piaf, Ariana Grande etj. Një ndër pasionet e saj është të shkruaje poema, por së fundmi ka filluar të shkruajë dhe muzikë. Ana ëndërron të bëhet këngëtare dhe per teksteshqip shprehet: "Prirjet e para për muzikë i kam shfaqur që në moshë fare të vogël, që 3 vjec tërhiqja apo mundohesha ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rreze Bekteshi

Xhesika Pengili

Vesa Berisha

Roderika Ukelli

Djellona Krasniqi

Edueda Salihaj

Roza Sadiku

Ilda Nuhiu

Jona Zeneli

Diana Tahiri

Tags: Ana Kodra, Anna Kodra


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet