Ana Mero
Ana Mero

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ana Mero është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Më datë 15 Nëntor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "S'ka Si Mua Jo". Më datë 31 Dhjetor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "Parajsen Ma Dhurove". Më datë 24 Qershor 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Beqari Moj Beqari". Më datë 29 Korrik 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Me Gjithe Shpirt Te Dua". Më datë 14 Shkurt 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Shen Valentini". Muzika e këngës u punua nga Rino Boci, teksti u shkrua nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1