Ana Mero
Ana Mero
Ana Mero
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore vlonjate
Ana Mero është këngëtare. Më datë 15 Nëntor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "S'ka Si Mua Jo".

Më datë 31 Dhjetor 2016, Ana Mero publikon videoklipin "Parajsen Ma Dhurove".

Më datë 24 Qershor 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Beqari Moj Beqari".

Më datë 29 Korrik 2017, Ana Mero publikon videoklipin "Me Gjithe Shpirt Te Dua".

Më datë 14 Shkurt 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Shen Valentini". Muzika e këngës u punua nga Rino Boci, teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci.

Më datë 3 Maj 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2018".

Më datë 22 Qershor 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Kenga Shqiptare".

Më datë 21 Korrik 2018, Ana Mero publikon videoklipin "Fol Maro".

Më datë 22 Gusht 2019, Anna Mero publikon videoklipin "O Leme", në bashkëpunim me Erkida Ruçin. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Më datë 18 Tetor 2019, Anna Mero publikon videoklipin "Dasmë Çame".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1