Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anna Mero - Dasmë Çame  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

18/10/2019

2019-10-18T15:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dasmë Çame" kënduar nga Anna Mero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Anna Mero i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ana Mero:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet