A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anamaria Isufaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Anamaria Isufaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Anamaria merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Karnavalet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nea Hamza

Shejla Sylejmani

Fortesa Berisha

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Aulona Deshishku

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Anamaria Isufaj, Anamaria

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019