Andi Dhoska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Andi Dhoska është një autor këngësh dhe dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Andi Dhoska eshte njohur ne fillim te viteve 2003 ne Valet e Radio House of Arts e me pas ne Radion + 2 (Dj Andi), Radion KISS FM (Dj Andi) nga ku pas perfundimit te kontrates kthehet perseri ne Radion kombetare +2 (Dj Andi). Eshte muzikant, ka mbaruar Akademine e Arteve Te Bukura Per Muzike dhe aktualisht eshte pedagog ne Liceun Artistik Jordan Misja. Produksioni i pare eshte realizuar ne bashkepunim me Gerta Heten ne vitin 2009 me kengen "So...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Andy Gramm

Dj Sardi

John Van Ride

Desti Musta

Dj Iljano

Vin Veli

Dj Vicky

Dritjon Selmani

Alban Chela

Elio Deejay


Tags: Andi Dhoska, Dj Andi, Dj Andy

Krijo Një Kartolinë