Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Andi Mezini

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Andi Mezini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 17 Dhjetor 2019, Andi & Njomza Mezini publikojnë videoklipin "Shqiperine E Dua". Teksti i këngës u shkrua nga Kujtim Aliu, ndërsa orkestrimi u punua nga Arti Rec....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Nimet Fetai

Edmir Lika

Sami Krasniqi

Sead Asllani

Besim Saliu

Agron Pefqeli

Naser Maqedonci

Fidan Ahmeti

Ejup Gimolli

Tags: Andi Mezini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet