TEKSTESHQIP

Andi Mezini
Hajde Me Tupana
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Me Tupana" kënduar nga Andi Mezini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitori i këngës dhe autor i fjalëve të tekstit rezulton të jetë Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Artan Mezini (Arti Rec).