TEKSTESHQIP

Andi Mezini & Jeta Abazaga
Dhandrri Ma I Miri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dhandrri Ma I Miri" kënduar nga Andi Mezini & Jeta Abazaga.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.