Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Qereti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Andi Qereti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Mars 2019, Andi Qereti publikon videoklipin "Bambina". Muzika e këngës u punua nga Dabesst, teksti u shkrua nga Andi Qereti, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dabesst....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arian Gollopeni

Jusuf Mimari

Art Rushiti

Leonardo Kryeziu

Donat Makolli

Meli Sopa

Lis Asllanaj

John Tilio

Rod

Frenkli Vjero

Tags: Andi Qereti


Komente mbi këtë artist