Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Qerreti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Andi Qerreti është një këngëtar i njohur. Andi Qerreti e ka muziken trashegim nga daja i tij, ish anetar i grupit TNT. Shkollen e mesme e kreu ne Shkollen "Lorenc Antoni" Ne Prizren. Fillimet e tij i nisi ne Shkollen Fillore "Matilogoreci", ne klas te 6te ku mori pjese ne shume programe shkollore. Kenga e tij e pare titullohet "Ftyra e saj" dhe eshte realizuar ne vitin 2013 ne bashkepunim me reperin Immortal. Në Gusht 2016, Andi Qerreti merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2016 me kën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Andi Qerreti

Komente 0