Andi Shkoza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Andi Shkoza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth shume vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar. Në vitin 2003, Andi Shkoza publikon albumin "Per Ty E Dashur". Më datë 8 Pri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Selim Paja

Artan Kola

Gjergj Hila

Edmond Nikolla

Altin Basho

Alfred Meço

Evans Rama

Devis Xherahu

Prince Double H

Bekim Kastrati


Tags: Andi Shkoza

Krijo Një Kartolinë