Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Ej Mulate Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me flasin mua njerezit:
"Gjej ti nje tjeter,
Jo ti me mualten mos kalo ti jeten."

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.

Grindem une, une me prinderit
sa permend une emrin tend
etu ne shtepine tone mulatja s'ka vend.

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.

Rri une ne lokal i pire shkoj ne shtepi
dhe mamaja shume me flet
"Çfare ben eshtu mor bir?"

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.

Me flisni sa te doni
une mendjen nuk e ndrroj
vetem me mulaten une jeten do kaloj.

(4 here)
Ej Ej mulate e imja ti je.Nuk kemi video për këtë këngë.


Andi Shkoza
Publikimi: 16/03/2009


Andi Shkoza - Ej Mulate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ej Mulate".
3. Video është e këngës "Ej Mulate", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0