Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Mos Me Thuaj Qe Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(çdo strofe dy here)

Kaluam ne bashe
Gati nje vit plot
Me bere te vuaj
Per ty derdha dhe lote

(refren)
Mos me thuaj qe te dua
Jo me ty jo ste besoj
Me mashtron me mashtron ti mua
Dhe me tjetren ti gezon

Ma prishe ti mendjen
Me puthje perqafime
Me fjale te bukura
Rrembeve zemren time.

(refreni)

Dhe une si e re ne dashuri
Mendje holle u tregova me ty

(refreni)

Shume te desha
Te veshtir e kam te le
Shko ti me tjetren
Per mua me s'je

(refreni)
Andi Shkoza
Publikimi: 16/03/2009


Andi Shkoza - Mos Me Thuaj Qe Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Thuaj Qe Te Dua".
3. Video është e këngës "Mos Me Thuaj Qe Te Dua", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0