Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Te Cepi I Pallatit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

(2 here)
O diten e pare te shkolles
Sa hyra ne klase
Syte e tu moj Landa
Me dashuri i pashe

(refren)
E do te pres, do te pres
Te qosh' e pallatit
Kur te dalesh ti me ngadale
Fshehurazi mamit aha
Nga frika e babit oho
Fshehurazi mamit aha
Nga frika e babit.

(2 here)
O prane dritares te kam ardhur
Ti s'me fole dot
Dhe fjalet tu prene
Per dashurine tone

(refreni)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/07/2008


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Te Cepi I Pallatit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Cepi I Pallatit".
3. Video është e këngës "Te Cepi I Pallatit", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.