Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - U Rrite Nga Puthjet E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana

U rrite ti moj Stela
Ti u zbukurove
Me nje tjeter ti dashurine fillove
Ti me mua kaloje mire
Ti plotesoja te gjitha
Çfare kishe deshire
Dhe une fatkeqi i zhytur ne mendime
Si me la eshtu e dashura ime
Dhe une fatkeqi i zhytur ne mendime
Si me la eshtu e dashura ime

(2 here)
Nje lule kaq e vogel
E rritur me kujdes
E ujisja ate çdo mbremje
E puthja çdo mengjes

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana

(2 here)
U rrite ti moj Stela
Nga puthjet e mija
U bere vajze e bukur
Ti loz nga dashuria.

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nanana

(2 here)
E doja fort ete lule
Me donte ajo si syte
Por shpejt me harroi
Dashuroi nje te dyte.

O Stela nanana, o Stela nanana
O Stela nanana, o Stela nananaNuk kemi video për këtë këngë.


Andi Shkoza
Publikimi: 25/05/2009


Andi Shkoza - U Rrite Nga Puthjet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Rrite Nga Puthjet E Mia".
3. Video është e këngës "U Rrite Nga Puthjet E Mia", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 1