Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Vajze Me Rica Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Çdo strofe dy here)

Hey vajze me rica
Je bere shume mendjemadhe
Na e mban veten
Ti per kardinale.

Kur kalon ti rruges
A thuaj je vetem ti
Kur te flasin djemte
I sheh gjith ironi.

(refren)
Oohhhhhh
Vajza si ty Tirana ka plot,
Ohhhhhhhh
Vajza si ty Tirana ka plot,
Tirana ka plot.

Ty te flasin shoqet
Ai djal moj te do shum
Nuk ka Mercedes
Jo nuk eshte per mua.

(refren)

A me degjon nje fjal
Mos shit ti kaq mend
Se nuk je vec ti
E bukur ne et vend.

(refren)


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 25/05/2009


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Vajze Me Rica
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajze Me Rica".
3. Video është e këngës "Vajze Me Rica", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.