Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Perse Qan O Shpirti Im Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Për se qan o shpirti im,
për se mua, ti më merzit
vall të iku, ty dashuria,
që mua lotin më nxjerr nga sytë.

(refreni)2 here
A ke dicka ti që të mundon,
malli për dikë ty të ka marrë,
mos rënkon ti prej dashurisë,
që se ke më ti si më parë.

Për se qan, o shpirti im,
për se mua, ti më merzit,
vall të iku, ty dashuria,
që mua lotin më nxjerr nga sytë.

Boll ti se shumë më lëndove,
pse më bën ti të qaj për ditë,
më lër jetën ti ta jetoj, si e jetojnë të gjithë.

Ky tekst u dërgua nga ridi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 29/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Perse Qan O Shpirti Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse Qan O Shpirti Im".
3. Video është e këngës "Perse Qan O Shpirti Im", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.