Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Nuk E Shijuam Kete Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2 here
Në anën e një trotuari,
i heshtur une ecja ngadalë,
dhe zemra më digjet si zjarri,
për vajzën që dot spo e ndal.

Ja erdha, un pranë sajë,
fytyra, si gjaku kuqoi,
por vajza, nisi të qajë,
dhe fjalët spo i dëgjon.

2 here
Dhe vajza uli kokën ngadalë,
padashur, e turpëruar,
dhe nuk më thoshte asnjë fjaë,
e dashur, e dashur të dua.

Ja erdha, un pranë sajë,
fytyra, si gjaku kuqoi,
por vajza, nisi të qajë,
dhe fjalët spo i dëgjon.

2 here
Kaluan ditë kaluan kohë
që vajzën unë dot spo e shoh,
varrrit i afrohem edhe vajtoj
për dashurinë që se shijuam dot.

Për dashurinë që se shijuam dot,
për dashurinë që se shijuam dot.


Ky tekst u dërgua nga ridi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Andi Shkoza
Publikimi: 29/04/2013


Andi Shkoza - Nuk E Shijuam Kete Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Shijuam Kete Dashuri".
3. Video është e këngës "Nuk E Shijuam Kete Dashuri", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0