Më mbaj mend (për 1 muaj)


Andi Shkoza - Komshija E Vogel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komshija E Vogel".
3. Video është e këngës "Komshija E Vogel", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Andi Shkoza - Komshija E Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Akoma Te Dua"

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T07:24:23+00:00komshije e vogel pse sme flet
mos ke plane te tjera
ah po te zura ne sokak
ku do futesh e mjera
komshije e vogel te pelqen
ti cmendesh djemte e botes
ne kete rugice ti vete e vjen
na i more mendte e kokes

komshije e vogel komshije
kam mbetur ne hije kam mbetur ne hije
po te kerkoj

komshije e vogel,pranvera te erdhi tek dera
por ti prap nuk me kujton

KOMshije e vogel mora vesh
se zemra jote sblihet
me fatin tim po buzeqesh
murit me koke si bihet

komshije e vogel te pelqen
ti cmendesh djemte e botes

ne kete rrugice ti vete e vjen
na more mendte e kokes

komshije e vogel komshije
kam mbetur ne hije kam mbetur ne hije
po te kerkoj

komshije e vogel,pranvera te erdhi tek dera
por ti prap nuk me kujton


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet