Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andi Shkoza - Moj Naze Madhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hej ti qenke si dhelper dinake qe vjen rotull neper shpende, katile moj naze madhe si do ta kalosh kte jete
jooooooo oooooo akoma ska mbaruar seeee vec ty moj te kam dashuroar joooooo ooooo akoma ska mbaruar.
heeeej ti ruges kur me kaloje xhept njerzeve ju kontrolloje ku ishe pse u vonove kepucet pse smi llustrove.
jooooo ooooo akoma ska mbaruar seeee vec ty moj te kam dashuruar jooooo oooo akoma ska mbaruar.
heeeej syte e tu si rush pa fare i kam par vashe i kam pare i kam pare i kam shijua floket e tu kam ledhatuar.
jooooo oooooo akoma moj ska mbaruar seeee vec ty moj te kam dashuruaaaaarrrrr


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 27/09/2007


Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:


Komente 0


Andi Shkoza - Moj Naze Madhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Naze Madhe".
3. Video është e këngës "Moj Naze Madhe", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.