Më mbaj mend (për 1 muaj)


Andi Shkoza - Vogelushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vogelushja".
3. Video është e këngës "Vogelushja", por nuk këndohet nga Andi Shkoza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Andi Shkoza - Vogelushja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Zemra I Ka Fajet"

Komente

Asnjë Koment

12/02/2009

2009-02-12T16:39:16+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vogelushja" kënduar nga Andi Shkoza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Pamela Thellipi - Vogelushja

Dikur ti e vogel
Por tani je rritur
Ja te erdhi dita moj
Dita per te ikur

Ti u dashurove
Me nje djale beqar
Sot te erdhi dita moj
Te vij te te marr

Kur dole ne valle
Me nene e babane
Lotet nga qerpiku moj
Mbi fustane te rane

Refereni:
Ja erdhi bandilli
Ty moj te te marr
Me shami te kuqe moj
Me fustan te bardhe

Mihrije Braha - Vogelushja

2X:ty kjo jet po te rri shume mire po te rri shume mire djali i mire po merr kry te fshtir ty kjo jet per dore te shkoj per dore te shkon kur vogelushja te perqafon si vogelushja jote ska jo jo nuk ka si per nen e per akraba si per shpi e per shoqni e per shoqni o sa mire sa mire po te rrin ref:4Xndaq thuj ma ndaq rrush i zi o sa mire sa mire po te rri ndaq thuj shpirt ndaq bukuri o sa mire sa mire po te rri o sa mire sa mire po te rri
Më Shumë Këngë Nga Andi Shkoza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë