Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Andi Stafuka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  9
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: Andi Stafuka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jeta e tij ka rrjedhur mes tingujve të muzikës që në vogëli, ka ndjekur Liceun Artistik për kanto dhe së fundmi në akademinë e arteve, po për kanto, profili tenor. Ka ndjekur Akademinë e Arteve dhe sipas tij, Talent Show janë formula më e mirë për të arritur objektivin që i ka vënë vetes. Në vitin 2012, Andi Stafuka merr pjesë në X Factor Albania 2. Në Maj 2012, Andi Stafuka merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Thesar I Cmuar". Në vitin 2...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Stenaldo Mëhilli

Noga

Sardi Strugaj

Loni Gashi

Shpresim Ahmeti

Bruno

Adriano Rama

Gussi

Genti Deda

Egzon Pireci

Tags: Andi Stafuka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet