Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andin Randobrava - Na Meshiro Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jetuam njerz ne nje bot plot iluzion dhe nuk mendojm se sa shpejt ajo shkon.
Ka vetem nje zot dhe vetem nje fuqi per kyo zemra mbyller nuk mundet me e ndy.

R. (x2) Te lutem ti o i madheri ti na meshiron ti na jep fuqi.

Edhe na shtrove qellin dhe token ti vetem per ket njerzi edhe le ta din se prap kthehemi tek ty.
E me zemer ta kuptojm se ti je i vetmi PERENDI te lutem na meshiro ashtu si din ti

Allahu ek-ber!

Per ata qe shiren se nuk beosjn ne zot na i bon zemrat tona te mushen me lot.
Se dita e fundit de te vjen pa dyshim per ata qe sbesuam nuk do ket mo kthym.

R. (x2) Te lutem ti o i madheri ti na meshiron ti na jep fuqi.

Edhe na shtrove qellin dhe token ti vetem per ket njerzi edhe le ta din se prap kthehemi tek ty.
E me zemer ta kuptojm se ti je i vetmi perendim te lutem na meshiro ashtu si din ti.

Allahu ek-ber!

...


Ky tekst u dërgua nga Mss.p...   sh4army

Andin Randobrava - Na Meshiro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Meshiro".
3. Video është e këngës "Na Meshiro", por nuk këndohet nga Andin Randobrava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente 1