A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Andin Randobrava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Andin Randobrava është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Andin Randobrava është i biri i kompozitorit të shquar Reshat Randobrava, fakt ky që përbën një pjesë të konsiderueshme justifikuese për dashurinë e madhe që ka Andini për muzikën.Këtë ndjenjë të pastër artistike filloj ta shprehte qysh herët, atëherë kur kishte vetëm 3 vjeç dhe nga fjalët e para që I mësoj ishte: PIANO, instrumentin në të cilin për herë te parë luajti nga kjo moshë. Me kalimin e viteve,dashuria e tij jo vetëm për instrumentin (p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kjo Zemer
Kthehu Ti
Me Kujtohet
Mos Me Le Vet

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Neki Emra

Hekuran Krasniqi

Driton Ajeti

Vedat Ademi

Vlashent Sata

Erjon Beci

Alberti

Kosovar Alija

Xhafer Ahmetaj

Mili Sallauka


Tags: Andin Randobrava

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019