Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  189
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Leonora Poloska është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo bashke me karrieren e vete qe kishte u dallua me kengen e saj te pare "Shpresa e ardhmerise". Ajo filloi per here te pare ne skene ne moshen 16 vjeçare ku mori nje shperblim ku quhej "kengenia" ne Shkup ajo mori pjese edhe ne shume festivale te Kosoves ku me kengen qe kishte perpunuar ketu pikerisht ne Kosove mori nje karriere te mire. Ajo eshte e dashuruar me Avni Osmanaj nga Gurrakoci ku me te ka 1 vajze me te cilen e kane pagezuar me emrin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

4 🔥Nuk Dorezohem (2004)

Te Dua S'te Dua (2002)

Ylli I Dashurisë (2000)

Do Të Digjësh


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Elita Reçi

Erzana Berisha

Valentina Rama

Enki

Teuta Kurti

Eltina Minarolli

Monika Salihu

Rezarta Smaja

Jeta Faqolli

Bleta Mulliqi

Tags: Leonora Poloska, Leonora Paloska


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet