Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andin Randobrava - Zemra Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

je e bukuur
je sexita
senoritta ta ta senoritta
shumm me ty
po duu me hi n`Triipa
je shumm zemmer
un ty tkom Loqkitta

(2x)
se une du du du
du me shiju
trupinn tend tend tend
n`kkett natt me muu

reff. (4x)
zemmra jjem
zemmra jjem
zemmra jjeeem
veq per ty un
pe knoj ket reffren

je e bukuur
je sexita
senoritta ta ta senoritta
shumm me ty
po duu me hi n`Triipa
je shumm zemmer
un ty tkom Loqkitta

(2x)
se une du du du
du me shiju
trupinn tend tend tend
n`kkett natt me muu

reff. (4x)
zemmra jjem
zemmra jjem
zemmra jjeeem
veq per ty un
pe knoj ket reffren

(2x)
zemmra jjem
zemmra jjem
zemmra jjeeem

(2x)
zemmra jjem
zemmra jjem
zemmra jjeeem
veq per ty un
pe knojj ket reffrenNuk kemi video për këtë këngë.
Andin Randobrava - Zemra Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Jem".
3. Video është e këngës "Zemra Jem", por nuk këndohet nga Andin Randobrava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andin Randobrava:


Komente 0