TEKSTESHQIP

Andin Randobrava
Me Kujtohet
Lyrics

Ma dhe ti fjalëm at natë duke buzëqeshë
Më the e imja Për jetë do të jesh
Ty të shtrëngova t`putha si asnjëherë
Thash jam i joti përgjithmonë më merr

Ref:
Më kujtohet kur u deshtëm si fëemij
Le ta dinë të gjithë sonte për ty po pi
Athu ku ke ikur e tash ku je ti
Sonte kjo raki mua me bën shoqëri

Veq me një puthje të dashurova ty
Dua të flej por skam gjumë në sy
Ma dhe ti fjalën at natë duke buzëqeshë
Më the e imja per jetë do të jesh

Ref:
Më kujtohet kur u deshtëm si fëemij
Le ta dinë të gjithë sonte për ty po pi
Athu ku ke ikur e tash ku je ti
Sonte kjo raki mua me bën shoqëri

DËRGOI:
INFO
Siç e do tradita e hiteve, ky projekt është lansuar tek fansat i përpunuar në spektrin vizual edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 30 Mars 2014.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200