Më mbaj mend (për 1 muaj)

Andos - Ma E Mira N'botë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  30Diku ne nje nate
Ne heshtje dhe ngadale
Mbeta pa fjale momentin, momentin qe te pash
Diku sa me larg, dua te ikim bashk
Sepse kete nate dhurova, dhurova tjeter pra

O nanana ti je ma e mira nbote
O nanana pa ty zemra me pushon
O nanana ti je ma e mira nbote
Mos thuaj jo, jo jo jo
O nanana ti je ma e mira n'bote
O nanana pa ty sdua te jetoje
Vetem ti, vetem ti, vetem ti
Sjell nje drite ne shpirtin tim

Diku sa me larg
Ma thuaj ate fjale
Sepse kete nate, fillova, fillova tjeter pra

O nanana ti je ma e mira nbote
O nanana pa ty zemra me pushon
O nanana ti je ma e mira nbote
Mos thuaj jo, jo jo jo
O nanana ti je ma e mira nbote
O nanana pa ty sdua te jetoj
Vetem ti, vetem ti, vetem ti sjell nje drite ne shpirtin tim

Ruaj frymarjen e fundit,
Qe ta them se sa te ndjej
Nuk gjej dot fjalet e fundit,
Qe ta them se sa te ndjej

O nanana ti je ma e mira nbote
O nanana pa ty zemra me pushon
O nanana ti je ma e mira nbote
Mos thuaj jo, jo jo jo
O nanana ti je ma e mira nbote
O nanana pa ty sdua te jetoj
Vetem ti, vetem ti, vetem ti sjell nje drite ne shpirtin tim
Sjell nje drite ne shpirtin tim
Sjell nje drite ne shpirtin tim
Sjell nje drite ne shpirtin tim


Ky tekst u dërgua nga DSAlbanSkenderajAndos
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/11/2013
Muzika: Andos
Teksti: Andos


Andos - Ma E Mira N'botë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira N'botë".
3. Video është e këngës "Ma E Mira N'botë", por nuk këndohet nga Andos.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Andos:


Komente 1