TEKSTESHQIP

Andrea Vesho
Vetem Ty Dhe Zotin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Ty Dhe Zotin" kënduar nga Andrea Vesho.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt është finalizuar para audiencës i realizuar me profesionalizëm edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 23 Tetor 2013. Kompozitori i këngës dhe arranzhues i muzikës është Alban Hoxhaj, teksa autor i tekstit është Arben Duka.
Renditja:
Top 200