Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Androse Hajdari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Androse Hajdari është një autore këngësh e njohur. Androsa vjen nga Ferizaj. Ajo eshte e martuar dhe eshte Profesoreshe e Historise dhe Gjuhes angleze, njeherit edhe Autore zyrtare e Festivalit Amol. Androsa punon edhe ne kursin e muzikes "Amol" si profesoreshe. Ka te perfunduar Bachelor: "Shkencat Politike" ne Universitetin e Prishtines, Master: Biznes&Menaxhment, Bachelor: UP/ Dega Filozofi. Hobi i saj eshte muzika, adhuruese e kultures dhe Artit muzikor, autore e talentuar. Ka te realizuara...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Ida Nurçe

Suzana Fazliu

Kaliopi

Lejla Agolli

Naime Beqiraj

Aneta Brozi

Valdete Antoni

Alda Bida

Arta Haziri Nuhiu

Eriona Rushiti

Tags: Androse Hajdari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet