Andrra
Andrra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Fatime Kosumi:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani Gjermani

Biografia

BIOGRAFIA: Andrra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 2 Janar 2017, Andrra publikon videoklipin "Kalle Llamen". Në vitin 2017, Andrra publikon albumin "Palinë Ep". Më datë 15 Maj 2017, Andrra publikon videoklipin "Palinë". Më datë 7 Nëntor 2018, Andrra publikon videoklipin "Moj Nano". Më datë 4 Mars 2022, Andrra publikon videoklipin "Kah Trokani". Në vitin 2022, Andrra publikon albumin "Maleve"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0